UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

obchody 50 lecia to jakaś kpina światowid tworzą jego sekcje i ludzie współpracujący. Nie było żadnej oficjalnej prezentacji sekcji (z pompą na scenie)Sekcje pozamykane w swoich klitkach prezentowały się same sobie. Tak jak większość stwierdzam że to prywata i imprezka dla wybranych ty szary człowieczku siedź w domu i oglądaj :Na wspólnej"

Joker