UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może wreszcie ktoś powinien wreszcie rozliczyć obecna Dyrekcję z efektów pracy. Może jakieś małe podsumowanie poziomu kulturalnych poczynań głównego wizjonera?????
Może wreszcie ktoś powinien wreszcie rozliczyć obecna Dyrekcję z efektów pracy. Może jakieś małe podsumowanie poziomu kulturalnych poczynań głównego wizjonera?????