UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może wreszcie ktoś powinien wreszcie rozliczyć obecna Dyrekcję z efektów pracy. Może jakieś małe podsumowanie poziomu kulturalnych poczynań głównego wizjonera?????


Anuluj