UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowne koło wzajemnej adoracji "Światowid" a o ludziach, którzy wiele zrobili dla kultury, ale wyjechali albo po prostu umarli, to już się nie pamięta???? dobrze było jak byli. .. a jak ich nie ma to lepiej niech się o nich nie wspomina. .. żenada!!

dwok