33
10.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dalszy ciąg PRL-u obietnice i zero budowania. A do nagród to nie ci co powinni je otrzymać!!!!!
(2012.03.11)

info

0  
  0
Jedna wielka żenada !!!
STARYDINO (2012.03.11)

info

0  
  0
Przemówienie Czyżyka to najlepszy dowód na bezwład intelektualny tej placówki!!!!!
(2012.03.11)

info

0  
  0
ale tu sie wszyscy lubią :-D
(2012.03.11)

info

0  
  0
pominięcie przy odznaczeniach byłego Prezydenta Elbląga budzi niesmak ale widocznie nie o klasę chodziło podczas tej uroczystości ale ten dyskretny urok lokalnej burżuazji
(2012.03.11)

info

0  
  0
Mam nadzieję, że w poprzednim poście autor przez przypadek nie napisał słowa burżuazja w cudzysłowie. Cudzysłów jest tam na miejscu, bo burżuazja z tego postu, to "burżuazja" golasów z pochodzeniem, najwyżej, inteligenckim.
(2012.03.11)

info

0  
  0
Żenada. Wstyd. Nie ma czym się chwalić w tym swiatowidzie.
(2012.03.11)

info

0  
  0
masakra o 12 jeszcze myli okna bo wiedzieli, ze nikt poza nimi nie wejdzie żenada sekcje pozamykane w klitkach wolno im wychodzić bo robic coś charytatywnie wstyd
(2012.03.12)

info

0  
  0
.. .a moim zdaniem = forum frustratów i nieudaczników, którzy sami nic niczego nie zrobili. Po co wypisywać te wszystkie bzdury?
bat (2012.03.12)

info

0  
  0
popieram rozmowce powyzej gratulacje dla pracownikow i dyrekcji przetrwac 50 lat to sukces w tych czasach zycze jeszcze 50lat chodz z inna obsada kierownicza i dyrektorska byly pracownik
(2012.03.13)

info

0  
  0