A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dalszy ciąg PRL-u obietnice i zero budowania. A do nagród to nie ci co powinni je otrzymać!!!!!
Jedna wielka żenada !!!
Przemówienie Czyżyka to najlepszy dowód na bezwład intelektualny tej placówki!!!!!
ale tu sie wszyscy lubią :-D
pominięcie przy odznaczeniach byłego Prezydenta Elbląga budzi niesmak ale widocznie nie o klasę chodziło podczas tej uroczystości ale ten dyskretny urok lokalnej burżuazji
Żenada. Wstyd. Nie ma czym się chwalić w tym swiatowidzie.
masakra o 12 jeszcze myli okna bo wiedzieli, ze nikt poza nimi nie wejdzie żenada sekcje pozamykane w klitkach wolno im wychodzić bo robic coś charytatywnie wstyd
.. .a moim zdaniem = forum frustratów i nieudaczników, którzy sami nic niczego nie zrobili. Po co wypisywać te wszystkie bzdury?
popieram rozmowce powyzej gratulacje dla pracownikow i dyrekcji przetrwac 50 lat to sukces w tych czasach
zycze jeszcze 50lat chodz z inna obsada kierownicza i dyrektorska byly pracownik