UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

obchody 50 lecia to jakaś kpina światowid tworzą jego sekcje i ludzie współpracujący. Nie było żadnej oficjalnej prezentacji sekcji (z pompą na scenie)Sekcje pozamykane w swoich klitkach prezentowały się same sobie. Tak jak większość stwierdzam że to prywata i imprezka dla wybranych ty szary człowieczku siedź w domu i oglądaj :Na wspólnej"

Joker

Anuluj