A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zamiast biura lepiej budujcie platformę ratunkową lub tratwe bo was czas już minął cwaniaczki do roboty
nic nie robią, tylko kasę trwonią. Tylko patrzeć jak podniosą wiek emerytalny do 99 lat. Rzygać się chce
Urrraaa!!! Nowa siedziba Komitetu Powiatowego POlskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!!! Towarzysze, Łobywatele, ludu pracujący Elbląga, by żyło się lepiej!!!
miały być nowe miejsca pracy i inwestorzy, są otwierane biura partyjne i załatwiane posady członkom PO,
Jakie miasto, takie wydarzenia. ..
i ta cenzura:)))))
Z buta wjeżdżam, jednym strzałem wyłamuje zamek.
Przed pokojem idę dalej,
Jeszcze mnie nie widziałeś.
Słyszałeś może trochę huku?
To od wyp***ania drzwi,
Nie od ściągania butów.
Żałuję bardzo, że nie mamy posła Rybickiego, ale gołym okiem widać, że klasą nie pasowałby to tego grona wzajemnej adoracji.
Pochwała za wygląd dla pani posłanki. Chyba Warszawa zmieniła jej look na lepsze. .. nareszcie koniec z kokiem, odrostem i lnianymi płachtami. Brawo.
A co tam robią radni PiS ? Czyżby już zmieniali barwy partyjne?