53
06.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zamiast biura lepiej budujcie platformę ratunkową lub tratwe bo was czas już minął cwaniaczki do roboty
(2012.03.07)

info

0  
  0
nic nie robią, tylko kasę trwonią. Tylko patrzeć jak podniosą wiek emerytalny do 99 lat. Rzygać się chce
(2012.03.07)

info

0  
  0
Urrraaa!!! Nowa siedziba Komitetu Powiatowego POlskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!!! Towarzysze, Łobywatele, ludu pracujący Elbląga, by żyło się lepiej!!!
JesusAlvaro (2012.03.07)

info

0  
  0
miały być nowe miejsca pracy i inwestorzy, są otwierane biura partyjne i załatwiane posady członkom PO,
(2012.03.07)

info

0  
  0
Jakie miasto, takie wydarzenia. ..
(2012.03.07)

info

0  
  0
i ta cenzura:)))))
(2012.03.07)

info

0  
  0
Z buta wjeżdżam, jednym strzałem wyłamuje zamek. Przed pokojem idę dalej, Jeszcze mnie nie widziałeś. Słyszałeś może trochę huku? To od wyp***ania drzwi, Nie od ściągania butów.
Sobota (2012.03.07)

info

0  
  0
Żałuję bardzo, że nie mamy posła Rybickiego, ale gołym okiem widać, że klasą nie pasowałby to tego grona wzajemnej adoracji.
(2012.03.07)

info

0  
  0
Pochwała za wygląd dla pani posłanki. Chyba Warszawa zmieniła jej look na lepsze. .. nareszcie koniec z kokiem, odrostem i lnianymi płachtami. Brawo.
(2012.03.07)

info

0  
  0
A co tam robią radni PiS ? Czyżby już zmieniali barwy partyjne?
wnikliwy (2012.03.07)

info

0  
  0