UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urrraaa!!! Nowa siedziba Komitetu Powiatowego POlskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!!! Towarzysze, Łobywatele, ludu pracujący Elbląga, by żyło się lepiej!!!

JesusAlvaro

Anuluj