UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urrraaa!!! Nowa siedziba Komitetu Powiatowego POlskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!!! Towarzysze, Łobywatele, ludu pracujący Elbląga, by żyło się lepiej!!!
JesusAlvaro
Urrraaa!!! Nowa siedziba Komitetu Powiatowego POlskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!!! Towarzysze, Łobywatele, ludu pracujący Elbląga, by żyło się lepiej!!!
JesusAlvaro