UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pochwała za wygląd dla pani posłanki. Chyba Warszawa zmieniła jej look na lepsze. .. nareszcie koniec z kokiem, odrostem i lnianymi płachtami. Brawo.


Anuluj