A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Biura otwierają do zdjęć brylują i na każdej uroczystości świecą gębami tylko miejsc pracy w elblągu ubywa. .
Drużyna PO- cóż za hasło. Jak trójki murarskie za Gomułki. Jest gorzej jak za komuny. Jedynie poprawna PO.
Bankieciki, otwarcia przecinanie wstęg, a bezrobocie rośnie, padają inwestycje które miały przynieśc
miejsca pracy. Społeczenstwo was rozliczy prędzej niż się spodziewacie, róbcie tak dalej.
Sto lat, sto lat niech żyją żyją nam!!! Tyle komentarzy i żaden pozytywny haha. Coś jest jednak na rzeczy. .. ale zaraz zaraz, czy poseł z Baraniewa przyszedł wysypać piach przed wejściem czy kaja się uniżenie w ramach przeprosin.
złodzieje
PO - Prymitywne Osobniki
PO - Polskę Okradamy
okręt tonie a orkiestra gra. .. żegnaj platformo. .spadaj na DNO. .. ..
"Drużyna PO" co to niby ma być Drużyna Pierścienia" - żałosne. .. .wyborcom peło - GRATULUJEMY
brak podjazdu i przystosowań dla niepełnosprawnych :-) czy to zgodne z przepisami?