53
06.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biura otwierają do zdjęć brylują i na każdej uroczystości świecą gębami tylko miejsc pracy w elblągu ubywa. .
(2012.03.07)

info

0  
  0
Drużyna PO- cóż za hasło. Jak trójki murarskie za Gomułki. Jest gorzej jak za komuny. Jedynie poprawna PO.
stachanowiec (2012.03.07)

info

0  
  0
Bankieciki, otwarcia przecinanie wstęg, a bezrobocie rośnie, padają inwestycje które miały przynieśc miejsca pracy. Społeczenstwo was rozliczy prędzej niż się spodziewacie, róbcie tak dalej.
poltek (2012.03.07)

info

0  
  0
Sto lat, sto lat niech żyją żyją nam!!! Tyle komentarzy i żaden pozytywny haha. Coś jest jednak na rzeczy. .. ale zaraz zaraz, czy poseł z Baraniewa przyszedł wysypać piach przed wejściem czy kaja się uniżenie w ramach przeprosin.
Ryj Świński (2012.03.07)

info

0  
  0
złodzieje
(2012.03.07)

info

0  
  0
PO - Prymitywne Osobniki
(2012.03.07)

info

0  
  0
PO - Polskę Okradamy
(2012.03.07)

info

0  
  0
okręt tonie a orkiestra gra. .. żegnaj platformo. .spadaj na DNO. .. ..
(2012.03.07)

info

0  
  0
"Drużyna PO" co to niby ma być Drużyna Pierścienia" - żałosne. .. .wyborcom peło - GRATULUJEMY
(2012.03.07)

info

0  
  0
brak podjazdu i przystosowań dla niepełnosprawnych :-) czy to zgodne z przepisami?
(2012.03.07)

info

0  
  0