A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
by żyło się lepiej :-D
są orliki, jest drużyna
Jak widzę tych Politycznych Obiboków to mi się nóż w kieszeni otwiera
PO remoncie PRL-u.
A gdzie ksiądz z poświęceniem ?
Dali by tą kasę na dom dziecka, ale nie przecież lans musi byś !!!!!
Cudowne przedsięwzięcie, ludzie będą mieli gdzie porozmawiać z ludźmi sejmu, będą mogli konsultować się z Młodymi Demokratami, na prawdę cudownie!
POpieram!!! :)
POwodzona! :>