53
06.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
by żyło się lepiej :-D
fsa (2012.03.06)

info

0  
  0
Pękalski spękał, przyszedł się kajać? Koło Wzajemnej Adoracji Szabrowników! JENYYY, NIE MA ŻADNEGO KLECH?!?!??!?!
(2012.03.06)

info

0  
  0
Wszystko to, co dzieje się wokół nas, to pochodna wyczynów polityków. Powtórzę jeszcze raz. WSZYSTKO ! A dzieje się źle !
(2012.03.06)

info

0  
  0
Mam nadzieję, że politycy, widoczni na zdjęciach, uczestniczyli w tej imprezie po godzinach swojej pracy, a za poczęstunek zapłacili z własnej kieszeni ?
(2012.03.06)

info

0  
  0
są orliki, jest drużyna
(2012.03.07)

info

0  
  0
Jak widzę tych Politycznych Obiboków to mi się nóż w kieszeni otwiera
Peter Novotny (2012.03.07)

info

0  
  0
PO remoncie PRL-u.
W.W. (2012.03.07)

info

0  
  0
A gdzie ksiądz z poświęceniem ?
$$$ (2012.03.07)

info

0  
  0
Dali by tą kasę na dom dziecka, ale nie przecież lans musi byś !!!!!
(2012.03.07)

info

0  
  0
Cudowne przedsięwzięcie, ludzie będą mieli gdzie porozmawiać z ludźmi sejmu, będą mogli konsultować się z Młodymi Demokratami, na prawdę cudownie! POpieram!!! :) POwodzona! :>
Jarek P. (2012.03.07)

info

0  
  0