UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żałuję bardzo, że nie mamy posła Rybickiego, ale gołym okiem widać, że klasą nie pasowałby to tego grona wzajemnej adoracji.
Żałuję bardzo, że nie mamy posła Rybickiego, ale gołym okiem widać, że klasą nie pasowałby to tego grona wzajemnej adoracji.