A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kogo mają wspierać jak nie prywatnych przedsiębiorców? Kto wypracowywuje podatki na utrzymanie urzędników, komu się to znowu nie podoba ? Dobrze robi i wprowadza w sektor prywatny jakiś optymizm.
Niestety w Polsce mamy 50% głupich ludzi. Na forach internetowych jest to już stosunek 8:2.
Ale to nie jest moja Polska, w mojej Polsce te same wydarzenia wyglądają inaczej, obiektywnie i nie są wypełnione jadem.
niech nikomu do glowy nie przyjdzie tam pracowac. Bezduszni sadysci, ponizacze ludzi. Jak ssmani. Koszmar. Dyrektorka, niegdys z wlosami jak pudel, menadzer i same szefostwo BANDA OSZUSTOW i kretaczy.
Dofinansowanie (nawet bardzo duże) z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury a ceny w hotel (>400zł /dobę) skutecznie odstraszą i rozwoju nie będzie
Czy to nie czasem właścicielem tego hotelu jest ten co mobbingował swój personel w innym hotelu niedaleko całkiem; P nie zazdroszczę personelowi ktory tam zagości
Mamy wspaniałego Prezydenta-młodego, pełnego optymizmu, pomysłów, otwartego, pomocnego na pewno dla przedsiębiorców a z ekipą współpracowników na pewno zrobi pomalutku porządek !!!!
a Czopek Wcisła co tam robi????ten to się wszędzie wepcha. .. .. prawdziwy czopek