41
03.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kogo mają wspierać jak nie prywatnych przedsiębiorców? Kto wypracowywuje podatki na utrzymanie urzędników, komu się to znowu nie podoba ? Dobrze robi i wprowadza w sektor prywatny jakiś optymizm.
(2012.02.05)

info

0  
  0
Niestety w Polsce mamy 50% głupich ludzi. Na forach internetowych jest to już stosunek 8:2.
tomektomektomek (2012.02.05)

info

0  
  0
Ale to nie jest moja Polska, w mojej Polsce te same wydarzenia wyglądają inaczej, obiektywnie i nie są wypełnione jadem.
alfabetajotagama (2012.02.05)

info

0  
  0
niech nikomu do glowy nie przyjdzie tam pracowac. Bezduszni sadysci, ponizacze ludzi. Jak ssmani. Koszmar. Dyrektorka, niegdys z wlosami jak pudel, menadzer i same szefostwo BANDA OSZUSTOW i kretaczy.
wiem co mowie (2012.02.05)

info

0  
  0
Dofinansowanie (nawet bardzo duże) z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury a ceny w hotel (>400zł /dobę) skutecznie odstraszą i rozwoju nie będzie
bel31 (2012.02.06)

info

0  
  0
Czy to nie czasem właścicielem tego hotelu jest ten co mobbingował swój personel w innym hotelu niedaleko całkiem; P nie zazdroszczę personelowi ktory tam zagości
Antonio Vivaldi (2012.02.06)

info

0  
  0
Mamy wspaniałego Prezydenta-młodego, pełnego optymizmu, pomysłów, otwartego, pomocnego na pewno dla przedsiębiorców a z ekipą współpracowników na pewno zrobi pomalutku porządek !!!!
(2012.02.06)

info

0  
  0
"Dzięki unijnej dotacji i historycznej pasji właściciela hotelu na turystycznej mapie regionu pojawił się kolejny godny podziwu obiekt" o jakiej pasji piszecie? Przecież właściciel wcześniej planował tam mieszkania "z windą" tylko dotacji na to nie udałoby się wyrwać
(2012.02.06)

info

0  
  0
niech lepiej rozliczy sie z wykonawcami a pozniej szarfy przecina!!!
(2012.02.06)

info

0  
  0
a Czopek Wcisła co tam robi????ten to się wszędzie wepcha. .. .. prawdziwy czopek
Rodowity Elblążanin (2012.02.06)

info

0  
  0