UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niech nikomu do glowy nie przyjdzie tam pracowac. Bezduszni sadysci, ponizacze ludzi. Jak ssmani. Koszmar. Dyrektorka, niegdys z wlosami jak pudel, menadzer i same szefostwo BANDA OSZUSTOW i kretaczy.

wiem co mowie