UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety w Polsce mamy 50% głupich ludzi. Na forach internetowych jest to już stosunek 8:2.
tomektomektomek
Niestety w Polsce mamy 50% głupich ludzi. Na forach internetowych jest to już stosunek 8:2.
tomektomektomek