UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy wspaniałego Prezydenta-młodego, pełnego optymizmu, pomysłów, otwartego, pomocnego na pewno dla przedsiębiorców a z ekipą współpracowników na pewno zrobi pomalutku porządek !!!!
Mamy wspaniałego Prezydenta-młodego, pełnego optymizmu, pomysłów, otwartego, pomocnego na pewno dla przedsiębiorców a z ekipą współpracowników na pewno zrobi pomalutku porządek !!!!