UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy wspaniałego Prezydenta-młodego, pełnego optymizmu, pomysłów, otwartego, pomocnego na pewno dla przedsiębiorców a z ekipą współpracowników na pewno zrobi pomalutku porządek !!!!


Anuluj