UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech nikomu do glowy nie przyjdzie tam pracowac. Bezduszni sadysci, ponizacze ludzi. Jak ssmani. Koszmar. Dyrektorka, niegdys z wlosami jak pudel, menadzer i same szefostwo BANDA OSZUSTOW i kretaczy.

wiem co mowie

Anuluj