UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech nikomu do glowy nie przyjdzie tam pracowac. Bezduszni sadysci, ponizacze ludzi. Jak ssmani. Koszmar. Dyrektorka, niegdys z wlosami jak pudel, menadzer i same szefostwo BANDA OSZUSTOW i kretaczy.
wiem co mowie