Elbląg z czterema gwiazdkami
I hotel został uroczyście otwarty! (fot. WS)
Dziś (3 lutego) odbyło się uroczyste otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Elbląg, który łączy unikatowy styl XVII-wiecznego Domu Królewskiego z nowoczesną sztuką budowania. W wydarzeniu wzięli udział marszałek województwa Jacek Protas oraz prezydent miasta Grzegorz Nowaczyk. Zobacz fotoreportaż.