41
03.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No a czy ktoś wie jak udał się sylwester w Hotelu Elbląg? Bo miał być z wielką pompą. Może ktoś z was był?
(2012.02.09)

info

0  
  0