A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i to do tego jak wynika ze strony hotelu to perła architektury, unikat na skalę europejską. Znajduje się w XVII wiecznym tylko patzreć jak odkryjąXVII wiecznr freski i odstana dotacje na renowacje "ale brawa za pomysł"
Ciekawe, czy już znaleźli nowych kelnerów - ktoś może był ostatnio w ich restauracji? Obsługa się poprawiła?
mam pytanie, może ktoś mi wyjaśni: jak to możliwe że budowa prywatnego hotelu została dofinansowana z pieniędzy unijnych, publicznych? Jak jest jest wkład hotelu w rozwój publiczny turystyki? Rozumiem drogi publiczne, baseny, oczyszczalnie i inne takie, ale w tym wypadku cały zysk idzie w prywatne łapy!
a ten kler to co tam szuka???
ten pierwszy wiadomo nikt go nie lubi, ten drugi nie umie zawiązać krawata, ten trzeci ma fajne nożyczki do ciecia dla głodnych
Kolejna z wielu imprez gdzie spotkać można tzw. Ojców sukcesu. Raz kolejny zastanawiam się czym przyczynili się ci ludzie do tego by tak się wynosić ponad stan. Pamiętać musicie wy w/w, że życie mija bardzo szybko, a te wątpliwe zasługi pozabieracie ze sobą na tamten świat. Natomiast na ziemi pozostawicie po sobie jedynie bardzo mierne wspomnienie, a i to nie wiem czy na pewno.
Ciekawski, poczytaj sobie listę beneficjentów funduszy europejskich z Elblaga i okolic-pytanie tylko KTÓRA prywatna firma się nie załapała.Pisz wniosek.....jw http://www.rpo.warmia.mazury.pl/index.php?page=mapa_dotacji&powiat=elblaski
ciekawa lektura pod tym linkiem. .. .
rzeczywiście. .. warmińsko-, ,murzyńskie, ,. .. .. 1; 10.. .. .
nowaczyk do pracy a nie szampana spijać za NIESWOJE zasługi WSTYD !