UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie się czyta te Wasze narzekania. A weźcie się do roboty i sami odśnieżcie chodniki i ulice. Tak statystycznie licząc tylko od początku grudnia to przez znaczną część tego okresu czasu, ulice i chodniki były wzorowo odśnieżone :), tylko w kilku ostatnich dniach jest trochę gorzej, ale ja nie narzekam. Pozdrawiam