UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie się czyta te Wasze narzekania. A weźcie się do roboty i sami odśnieżcie chodniki i ulice. Tak statystycznie licząc tylko od początku grudnia to przez znaczną część tego okresu czasu, ulice i chodniki były wzorowo odśnieżone :), tylko w kilku ostatnich dniach jest trochę gorzej, ale ja nie narzekam. Pozdrawiam