UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wczoraj po 20 jak wracałam z pracy to 12-tego lutego chodnik odsniezony moze i byl ale lod pozostal a piachu zero, moze trzeba z wlasnym piachem na ulice wychodzic?????


Anuluj