UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo zimą to chodzi się w dobrym obuwiu a nie w szpileczkach, damusie za 5gr. Jak zwykle, źle i nie dobrze, wziąć łopaty do rąk i brać się za odśnieżanie a nie czekacie aż ktoś to za Was zrobi. Jakie to się wszytko wygodne zrobiło! Polak to tylko narzekać potrafi.

izi

Anuluj