UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo zimą to chodzi się w dobrym obuwiu a nie w szpileczkach, damusie za 5gr. Jak zwykle, źle i nie dobrze, wziąć łopaty do rąk i brać się za odśnieżanie a nie czekacie aż ktoś to za Was zrobi. Jakie to się wszytko wygodne zrobiło! Polak to tylko narzekać potrafi.

izi