UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chyba media i internet jest zbyt powszechne. .w 1798 r nie mieli takich problemow i nie plakali. .. i zapewne chcecie zeby na kazdej ulicy (policzmy ile jest ulic w Elblagu ?) stal koles z lopata i miazdzyl kazdy platek sniegu nie ? zaplaccie za to. .. malkontenci .. sami dupy sprzed klawiatury nie rusza tylko narzekaja jak to im sle bo 3 cm sniegu spadly.


Anuluj