UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prawda jest taka, że wszyscy wieszają psy na zespole, a fakty są takie: a) zarząd się praktycznie nie zmienił, pojawił się jeden w miarę sensowny człowiek, a reszta. .. jak widać b) fakt, że do tej grupy dołączają ludzie nie mający pojęcia o sporcie, jest bezsporny, widać i słychać o tym w całej Polsce c) w konsekwencji b, widać to po ostatnim transferze, mamy braki na skrzydłach, rozegraniu, a kupujemy kołową, a na tej pozycji mamy dwie bardzo dobre zawodniczki - to działanie na szkodę, ciekawe czy zakup był konsultowany z trenerem? Jeżeli tak mamy wydawać pieniądze, to może lepiej, żeby tych sponsorów nie było. d) w wielu miejscach czytam krytykę dotyczącą trenera Gościńskiego, a jakie warunki do pracy zapewnił mu zarząd? Dlaczego nikt nie piszę na temat drugiej pani trener, której młode zawodniczki nic nie grają, co robiła w z nimi w poprzednim sezonie? Budujemy na młodzieży? Której? Naszej? Czy z Reszla? Niech prezes ustosunkuje się do swojej zapowiedzi zmiany koncepcji budowania zespołu, o której mówił przed sezonem. Chaos, tak jak ktoś napisał wyżej, to jedyne słowo, a druga sprawa to na pierwszy rzut oka widać, że to w zasadzie powtórka z Olimpii. Czas na PRAWDZIWE zmiany.

TEP