UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i hd po raz kolejny pokazałeś swój profesjonalizm i wiedzę na temat Startu. Wspominałeś coś o Serwadczaku?? To idź do klubu i zobacz kto tam pracuje. Pewnie nie będziesz miał tyle odwagi to ci pomogę. A pracuje tam niejaki pan Janusz Serwadczak, tak tak. I co głupio teraz kibicom, że ten wspaniały kochany zarząd nabił was w butelkę? Dalej niech wam opowiadają bajki, a wy jak dzieci będziecie ich słuchać. Zależało im na spokoju i go mają, na stronie kibicow nikt już źle nie napisze. A że przy okazji zrobili was w konia, to już zupełnie inna sprawa. .. .he, he, he.
fan Startu