UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kibice o tym wiedzą, że Serwadczak nadal jest w klubie, ale wiedzą też ze ma ograniczone obowiązki za duuuużo mniejsze wynagrodzenie.

kibic eks

Anuluj