UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze jakiś czas temu kibice głośno domagali się odejścia z klubu dwóch panów S. Domagali się także lepszej gry zespołu. Tymczasem rzucono im ochłapy, rzucili się jak sepy i sprawa załatwiona. Jeden pan S spokojnie przewodzi temu klubikowi, a drugi rzekomo ma ograniczone zadania. Trzeci rozwala zespół, bo o trenerce chyba wie niewiele. Czyli wszystko jest ok?? Gdzie teraz jest pan co prowadzi stronę kibiców. Czy teraz już mu wszystko pasuje? A jak. Karawana, jedzie, cyganie grają, a durni kibice klaszczą z radości w dłonie, nabici w butelkę.
Fan Startu