UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję, że trener potrafi wytłumaczyć sensownie dlaczego wyszedł na mecz w takim składzie i dlaczego najlepsza zawodniczka poprzedniego meczu (nota bene) - tego meczu podobno też - weszła do gry dopiero w drugiej połowie, kiedy wszystko było już pozamiatane. Dlaczego tak niski poziom prezentuje Sądej. .. która ma tu tylu zwolenników i gdzie w ogóle była obrona. .. gdzie były kontry. .. skrzydełka. .. Co takiego stało się od poprzedniego spotkania?!