UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I pewnie długo jeszcze będzie pracował, przynajmniej tak długo, jak ZUS pozwoli. Tak go ciężka ciężka praca dla klubu wyczerpała:)

hd

Anuluj