A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
my z okazji świąt życzymy sobie aby ten pan już niebawem przestał być prezydentem naszego miasta bo to słabiutki prezydent
Mam nadzieję, że prezydent w nowym roku będzie jeszcze odważniej działał. Wyczyści postsłoninowskie elementy szczególnie w ZBK, gdzie jdna taka Pani startowała na radną ze słoniowskiej listy. Mierna ale wierna. Trzeba coś też zrobić z bezprawnie wiszącymi billboardami na mieście - wieżowiec na Nowowiejskiej oszpecony jest dwoma wielkimi plakatami, reszta miasta też upstrzona jakimiś wisidłami. Czy architektura miejska nie ma zamiaru zrobić z tym porzadku ?
Jak czytam te wypociny niedouczonych i nieświadomych to aż się płakać chce. Podwyżki opłat są wszędzie, niezależnie od opcji która rządzi. Czy myślicie żę prezydent Wilk, albo prezydent Słonina, albo prezydent Gintowt nie podniósł by opłat ? Pewnie oni by je obniżyli i rozdawali pieniądze. A prezydent Nowaczyk, sam fabryki nie wybuduje. Skoro tyle lat o Elblągu było cicho, bo Słonina bał się jeździć, tak teraz też Wam buraki nic nie pasuje.
Brawo Panie Prezydencie, tak dalej, ja ciągle wierzę że za 3 lata ci wszyscy malkontenci docenią to co się w Elblągu zmienia. I jeszcze jedno. NIE GŁOSOWAŁEM NA NOWACZYKA !!!
PANIE PREZYDENCIE BRAWO!!!! Jest Pn wszędzie!! I tak powinno być!!! Trzymam kciuki, bardzo mocno.
ta medialność i pokazywanie się wszędzie nie wystarczy trzeba jeszcze coś robić!
CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna ! CENZURA komuna !
dlaczego portel jest gazetą polityczną i cenzuruje niewygodne pytania do nowaczyka chyba jest nam to winien w końcu na niego głosowaliśmy
nowaczyk wyspowiadał się biskupowi styrnie dlaczego do epec-u po kolesiowsku bez konkursu przyjąłeś człowieka na stanowisko prezesa skoro ten nie sprawdził się w innej firmie na stanowisku dyrektorskim i został zdegradowany na kierownika?
Ja uważam, że robi - tylko niecierpliwki elbląskie poczekajcie trochę. Zauważyliście, że ulice elbląskie nie są łatane tylko naprawiane?, nie zauważyliście, że wszędzie wszystko drożeje i za wszystko trzeba zapłacić? Nie zauważyliście, że mamy prezydenta a nie lalkę, która już się nigdzie nie pokazywała. Mur betonowy padł. Na odbudowanie potrzeba czasu. Trzymam kciuki panie Grzegorzu!!! Wesołych i spokojnych Świąt bez opluwania, szydzenia. Dla każdego ślę szczyptę optymizmu; O))))
za dwa lata za 6 miesięcy! to se nowaczyk odczujesz poprawę za rządów twojego następcy