UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że prezydent w nowym roku będzie jeszcze odważniej działał. Wyczyści postsłoninowskie elementy szczególnie w ZBK, gdzie jdna taka Pani startowała na radną ze słoniowskiej listy. Mierna ale wierna. Trzeba coś też zrobić z bezprawnie wiszącymi billboardami na mieście - wieżowiec na Nowowiejskiej oszpecony jest dwoma wielkimi plakatami, reszta miasta też upstrzona jakimiś wisidłami. Czy architektura miejska nie ma zamiaru zrobić z tym porzadku ?