UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nowaczyk wyspowiadał się biskupowi styrnie dlaczego do epec-u po kolesiowsku bez konkursu przyjąłeś człowieka na stanowisko prezesa skoro ten nie sprawdził się w innej firmie na stanowisku dyrektorskim i został zdegradowany na kierownika?