UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak czytam te wypociny niedouczonych i nieświadomych to aż się płakać chce. Podwyżki opłat są wszędzie, niezależnie od opcji która rządzi. Czy myślicie żę prezydent Wilk, albo prezydent Słonina, albo prezydent Gintowt nie podniósł by opłat ? Pewnie oni by je obniżyli i rozdawali pieniądze. A prezydent Nowaczyk, sam fabryki nie wybuduje. Skoro tyle lat o Elblągu było cicho, bo Słonina bał się jeździć, tak teraz też Wam buraki nic nie pasuje. Brawo Panie Prezydencie, tak dalej, ja ciągle wierzę że za 3 lata ci wszyscy malkontenci docenią to co się w Elblągu zmienia. I jeszcze jedno. NIE GŁOSOWAŁEM NA NOWACZYKA !!!

zaxon