UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja uważam, że robi - tylko niecierpliwki elbląskie poczekajcie trochę. Zauważyliście, że ulice elbląskie nie są łatane tylko naprawiane?, nie zauważyliście, że wszędzie wszystko drożeje i za wszystko trzeba zapłacić? Nie zauważyliście, że mamy prezydenta a nie lalkę, która już się nigdzie nie pokazywała. Mur betonowy padł. Na odbudowanie potrzeba czasu. Trzymam kciuki panie Grzegorzu!!! Wesołych i spokojnych Świąt bez opluwania, szydzenia. Dla każdego ślę szczyptę optymizmu; O))))


Anuluj