UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
my z okazji świąt życzymy sobie aby ten pan już niebawem przestał być prezydentem naszego miasta bo to słabiutki prezydent
my z okazji świąt życzymy sobie aby ten pan już niebawem przestał być prezydentem naszego miasta bo to słabiutki prezydent