A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
panie nowaczyk czy nie widzi pan że za pana rządów jest totalna siara a mieszkańcy mają pana dosyć? słyszałem o pana wybitnej "pracowitości" jak wyjechałeś pan z rodziną za granicę polski do pracy i szybko wróciłeś więc NIC mnie teraz nie dziwi!
CENZURA!!!!!, ten w czerwonym berecie to fachman od likwidcji hospicjum, domu samototnej matki i katolickiego przedszkola!!!!!
zamiast likwidować hospicjum czy dom samotnej matki powinni żyć skromniej a nie w przepychu państwo w państwie tyko że wierni są myślący i odchodzą więc źródła finansowania nie będzie
- http://www.portel.pl/artykul.php3?i=54240 -
nowaczyk czas na ciebie zaczynają strajkować organizacje związkowe w zakładach pracy dostaniesz takiego kopa że zapomnisz gdzie leży Elbląg twoich kolesi zainstalowanych na intratnych posadkach też nikt nie oszczędzi mamy dosyć nieskutecznych rządów i obiecanek i kolesiostwa
wg mnie kościół katolicki jest niereformowalny myśli że dalej jest średniowiecze i biskupa trzeba całować po pierścieniach władze kościoła zawierają pakty dla zysku z kim popadnie rozjeżdżają się drogimi samochodami a Pan Jezus żył skromnie i jeździł na osiołku