UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nowaczyk wyspowiadał się biskupowi styrnie dlaczego do epec-u po kolesiowsku bez konkursu przyjąłeś człowieka na stanowisko prezesa skoro ten nie sprawdził się w innej firmie na stanowisku dyrektorskim i został zdegradowany na kierownika?


Anuluj