UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nowaczyk wyspowiadał się biskupowi styrnie dlaczego do epec-u po kolesiowsku bez konkursu przyjąłeś człowieka na stanowisko prezesa skoro ten nie sprawdził się w innej firmie na stanowisku dyrektorskim i został zdegradowany na kierownika?