29
24.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czemu zawsze znajdzie sie taka lajza by dopiec czlowiekowi, nie wazne czy cos tam ma. .. .. wazne ze duzo wie i zawsze czekam na erga aby skomentowal nie dopowiedzone historie przez naszych redaktorkow i opowiadania przez erga sa naprawde pociagajace historie i prosze mi wierzyc ze czekam na jego komentarz a tak jak takie nieudaczniki beda mu dokuczac ze pewnego dnia nie bedzie opowiesci erga a wszystko przez was matoly, jezeli nie podoba wam sie jego opowiadania to odrazu nie musicie mu dokuczac bo inni ktorzy czekaja na jego komentarz straca takiego cennego czlowieka a szkoda by bylo bo ja zawsze czeka.
kwiatuszek123 (2011.12.27)

info

0  
  0
kwiatuszku! zmien dealera!
anty (2011.12.28)

info

0  
  0
Rodacy!!!, skoro erg. to grupa osób to co w tym złego, że któraś z nich została skazana wyrokiem Niezawisłego Sądu, mało to ludzi ma wyroki, w śród nich są lub byli wicepremierzy rządu RP, ministrowie, prezydenci miast np. Olsztyna itd. Co to ma wspólnego z tym forum ? Nie ośmieszajcie się
Komitet obrony erg. (2011.12.28)

info

0  
  0
Nie podoba Ci się coś to nie czytaj!!! Masz do tego pełne prawo!!! Ja i inni mają prawo do swojego zdania/opinii. .. nawet takiej, że nie interesuje NAS czy ktoś ma wyrok, czy go nie ma, itp.
marlenakarina (2011.12.28)

info

0  
  0
erg -komitet -ty juz wystepujesz w kilku osobach?
anty (2011.12.28)

info

0  
  0
Ośmiesza się komitet o ile można tu mówić o kilku osobach. Twierdzenie, iż jedno z drugim nie ma nic wspólnego, jest żałosne. Zwłaszcza przez pryzmat tak tu hołubionej historii, bo to nie kto inny jak sam Adolf Hitler, był abstynentem-wegetarianinem uwielbijącym zwierzęta oraz małe dzieci, a co zrobił to każdy wie i nie trzeba byc "nawet" erg'iem aby posiadać taką wiedzę. .. .
Buziak Rozpustnik (2011.12.28)

info

0  
  0
marlenak. .. brawo! polecam main kampf i cos z jozia s. !
bos (2011.12.29)

info

0  
  0
Dobra wiadomość dla wszystkich nienawistników erga - najnowsza pozycja pt. "Elbląg w latach 1918-1939" wyd. Księży Młyn nie będzie jego autorstwa, chyba że jest on Hansem J. Pfauem lub Tomaszem Stężałą bo ten duet przygotowuje to wydawnictwo.
(2011.12.30)

info

0  
  0
erg dzieki za informacje; no widzisz nie jestes niezastapiony. .. ..
(2012.01.01)

info

0  
  0