A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu zawsze znajdzie sie taka lajza by dopiec czlowiekowi, nie wazne czy cos tam ma. .. .. wazne ze duzo wie i zawsze czekam na erga aby skomentowal nie dopowiedzone historie przez naszych redaktorkow i opowiadania przez erga sa naprawde pociagajace historie i prosze mi wierzyc ze czekam na jego komentarz a tak jak takie nieudaczniki beda mu dokuczac ze pewnego dnia nie bedzie opowiesci erga a wszystko przez was matoly, jezeli nie podoba wam sie jego opowiadania to odrazu nie musicie mu dokuczac bo inni ktorzy czekaja na jego komentarz straca takiego cennego czlowieka a szkoda by bylo bo ja zawsze czeka.
kwiatuszku! zmien dealera!
Rodacy!!!, skoro erg. to grupa osób to co w tym złego, że któraś z nich została skazana wyrokiem Niezawisłego Sądu, mało to ludzi ma wyroki, w śród nich są lub byli wicepremierzy rządu RP, ministrowie, prezydenci miast np. Olsztyna itd. Co to ma wspólnego z tym forum ? Nie ośmieszajcie się
Nie podoba Ci się coś to nie czytaj!!! Masz do tego pełne prawo!!! Ja i inni mają prawo do swojego zdania/opinii. .. nawet takiej, że nie interesuje NAS czy ktoś ma wyrok, czy go nie ma, itp.
erg -komitet -ty juz wystepujesz w kilku osobach?
Ośmiesza się komitet o ile można tu mówić o kilku osobach. Twierdzenie, iż jedno z drugim nie ma nic wspólnego, jest żałosne. Zwłaszcza przez pryzmat tak tu hołubionej historii, bo to nie kto inny jak sam Adolf Hitler, był abstynentem-wegetarianinem uwielbijącym zwierzęta oraz małe dzieci, a co zrobił to każdy wie i nie trzeba byc "nawet" erg'iem aby posiadać taką wiedzę. .. .
marlenak. .. brawo! polecam main kampf i cos z jozia s. !
Dobra wiadomość dla wszystkich nienawistników erga - najnowsza pozycja pt. "Elbląg w latach 1918-1939" wyd. Księży Młyn nie będzie jego autorstwa, chyba że jest on Hansem J. Pfauem lub Tomaszem Stężałą bo ten duet przygotowuje to wydawnictwo.
erg dzieki za informacje; no widzisz nie jestes niezastapiony. .. ..