A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
erg a co jest klamstwem-samotnosc czy zawiasy?
A czy to ważne, że ma zawiasy. Ludzie podziwiają go za wiedzę a nie za wyrok (jeśli go ma). Ja czytam jego komentarze bo są przede wszystkim ciekawe a nie dlatego, że interesuje mnie jego życie.
"Niedouczony prymitywie" - erg jak te wulgarne określenia przechodzą przez twoje piękne usteczka? Oj ty wulgarny supermenie. Te Twoje opisy przedwojennego Elbinga sprawiają, że drżę gdy je czytam - ale nie obrażaj proszę Cię innych.
Nie interesuje mnie twoja opinia.
skoro tak, to przestanę Cię czytać mój drogi ergusiu.
blondina przejć ty się do jakiegoś specjalisty, może nie jest jeszcze za puźno
Może Ty się przejdź do szkoły? Może jeszcze coś do łba wejdzie?
marlenak- chyba jestes zwiazana z dunska historyjka a tobie erg gratuluje "fanow"
marlena a co dla ciebie jest wazne - czy mozna podziwiac za wyrok?! wez sie ogarnij! poczytaj o sylogizmach!
oj marlenak. .. kazdy powinien wiedziec co to moralnosc honor godnosc. .. a erg to niesamowita znajomosc elblaga i "prymitywy" "tluki"- wy z tych samych stron?