29
24.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
erg a co jest klamstwem-samotnosc czy zawiasy?
fada (2011.12.26)

info

0  
  0
A czy to ważne, że ma zawiasy. Ludzie podziwiają go za wiedzę a nie za wyrok (jeśli go ma). Ja czytam jego komentarze bo są przede wszystkim ciekawe a nie dlatego, że interesuje mnie jego życie.
marlenakarina (2011.12.26)

info

0  
  0
"Niedouczony prymitywie" - erg jak te wulgarne określenia przechodzą przez twoje piękne usteczka? Oj ty wulgarny supermenie. Te Twoje opisy przedwojennego Elbinga sprawiają, że drżę gdy je czytam - ale nie obrażaj proszę Cię innych.
blondina (2011.12.26)

info

0  
  0
Nie interesuje mnie twoja opinia.
(2011.12.26)

info

0  
  0
skoro tak, to przestanę Cię czytać mój drogi ergusiu.
blondina (2011.12.26)

info

0  
  0
blondina przejć ty się do jakiegoś specjalisty, może nie jest jeszcze za puźno
(2011.12.26)

info

0  
  0
Może Ty się przejdź do szkoły? Może jeszcze coś do łba wejdzie?
(2011.12.26)

info

0  
  0
marlenak- chyba jestes zwiazana z dunska historyjka a tobie erg gratuluje "fanow"
anty (2011.12.27)

info

0  
  0
marlena a co dla ciebie jest wazne - czy mozna podziwiac za wyrok?! wez sie ogarnij! poczytaj o sylogizmach!
(2011.12.27)

info

0  
  0
oj marlenak. .. kazdy powinien wiedziec co to moralnosc honor godnosc. .. a erg to niesamowita znajomosc elblaga i "prymitywy" "tluki"- wy z tych samych stron?
bos (2011.12.27)

info

0  
  0