UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu zawsze znajdzie sie taka lajza by dopiec czlowiekowi, nie wazne czy cos tam ma. .. .. wazne ze duzo wie i zawsze czekam na erga aby skomentowal nie dopowiedzone historie przez naszych redaktorkow i opowiadania przez erga sa naprawde pociagajace historie i prosze mi wierzyc ze czekam na jego komentarz a tak jak takie nieudaczniki beda mu dokuczac ze pewnego dnia nie bedzie opowiesci erga a wszystko przez was matoly, jezeli nie podoba wam sie jego opowiadania to odrazu nie musicie mu dokuczac bo inni ktorzy czekaja na jego komentarz straca takiego cennego czlowieka a szkoda by bylo bo ja zawsze czeka.

kwiatuszek123

Anuluj