UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra wiadomość dla wszystkich nienawistników erga - najnowsza pozycja pt. "Elbląg w latach 1918-1939" wyd. Księży Młyn nie będzie jego autorstwa, chyba że jest on Hansem J. Pfauem lub Tomaszem Stężałą bo ten duet przygotowuje to wydawnictwo.


Anuluj