UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra wiadomość dla wszystkich nienawistników erga - najnowsza pozycja pt. "Elbląg w latach 1918-1939" wyd. Księży Młyn nie będzie jego autorstwa, chyba że jest on Hansem J. Pfauem lub Tomaszem Stężałą bo ten duet przygotowuje to wydawnictwo.