UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie podoba Ci się coś to nie czytaj!!! Masz do tego pełne prawo!!! Ja i inni mają prawo do swojego zdania/opinii. .. nawet takiej, że nie interesuje NAS czy ktoś ma wyrok, czy go nie ma, itp.
marlenakarina
Nie podoba Ci się coś to nie czytaj!!! Masz do tego pełne prawo!!! Ja i inni mają prawo do swojego zdania/opinii. .. nawet takiej, że nie interesuje NAS czy ktoś ma wyrok, czy go nie ma, itp.
marlenakarina