UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie podoba Ci się coś to nie czytaj!!! Masz do tego pełne prawo!!! Ja i inni mają prawo do swojego zdania/opinii. .. nawet takiej, że nie interesuje NAS czy ktoś ma wyrok, czy go nie ma, itp.

marlenakarina

Anuluj