UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rodacy!!!, skoro erg. to grupa osób to co w tym złego, że któraś z nich została skazana wyrokiem Niezawisłego Sądu, mało to ludzi ma wyroki, w śród nich są lub byli wicepremierzy rządu RP, ministrowie, prezydenci miast np. Olsztyna itd. Co to ma wspólnego z tym forum ? Nie ośmieszajcie się

Komitet obrony erg.