UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czemu zawsze znajdzie sie taka lajza by dopiec czlowiekowi, nie wazne czy cos tam ma. .. .. wazne ze duzo wie i zawsze czekam na erga aby skomentowal nie dopowiedzone historie przez naszych redaktorkow i opowiadania przez erga sa naprawde pociagajace historie i prosze mi wierzyc ze czekam na jego komentarz a tak jak takie nieudaczniki beda mu dokuczac ze pewnego dnia nie bedzie opowiesci erga a wszystko przez was matoly, jezeli nie podoba wam sie jego opowiadania to odrazu nie musicie mu dokuczac bo inni ktorzy czekaja na jego komentarz straca takiego cennego czlowieka a szkoda by bylo bo ja zawsze czeka.
kwiatuszek123