UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rodacy!!!, skoro erg. to grupa osób to co w tym złego, że któraś z nich została skazana wyrokiem Niezawisłego Sądu, mało to ludzi ma wyroki, w śród nich są lub byli wicepremierzy rządu RP, ministrowie, prezydenci miast np. Olsztyna itd. Co to ma wspólnego z tym forum ? Nie ośmieszajcie się

Komitet obrony erg.

Anuluj