UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem niech się politycy łaszą i podmizgują do Nas taka jest ich rola a czy dostaną głos to się okaże
moim zdaniem niech się politycy łaszą i podmizgują do Nas taka jest ich rola a czy dostaną głos to się okaże