UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Brak pomysłu na rozmieszczenie stoisk handlowych dobór i selekcję. Taki szmelc który został wystawiony i sposób w jaki stanowiska zostały rozlokowane na starym mieście powinien wpłynąć na pracę w UM osoby która się tym zajmowała. Duża część klienteli nie powinna być wypuszczona z domu tego wieczoru, widać to było przede wszystkim po sobotnim koncercie, gorsza część pijanego społeczeństwa demolowała starówkę i zachowywała się skrajnie niebezpiecznie - aspołecznie. Kiedyś za pewne Elblążanie dojrzeją do zabaw, a UM nabierze doświadczenia i wyciągnie wnioski, do tego czasu niestety kupa z moczem będzie zaglądać do domostw, a ciuchy z byłego stadionu dziesięciolecia na dobra zagoszczą w straganach na deptaku. Kiełbasa koło kibli ciekawe co w owym czasie robiły Służby sanitarne.
tt