UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święto Chleba super! Poczułam się przez chwilę jak na Dominikańskim. Stoiska z biżuterią cudne, pozdrawiam przemiłą panią z biżuterią filcową ze stoiska blisko Bramy Targowej - kupiłam od niej piękne różowo - fioletowe filcaki.