UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święto Chleba super! Poczułam się przez chwilę jak na Dominikańskim. Stoiska z biżuterią cudne, pozdrawiam przemiłą panią z biżuterią filcową ze stoiska blisko Bramy Targowej - kupiłam od niej piękne różowo - fioletowe filcaki.


Anuluj